Polityka ochrony danych

Ochrona danych

Waciciel(e) tej strony bardzo powanie traktuj ochron Twoich danych osobowych. Traktujemy Twoje dane osobowe w sposb poufny i zgodnie z ustawowymi przepisami o ochronie danych i niniejsz polityk prywatnoci.

Korzystanie z naszej strony internetowej jest moliwe bez podawania danych osobowych.
Gdy dane osobowe s wymagane (na przykad imi i nazwisko oraz adres e-mail w formularzu kontaktowym), s one podawane dobrowolnie. Te dane nie bd przekazywane stronom trzecim.

Zwracamy uwag, e przesyanie informacji przez Internet podlega kwestiom bezpieczestwa. Cakowita ochrona danych przed dostpem osb trzecich nie jest moliwa.

Pliki dziennika serwera

Dostawca tych stron automatycznie zbiera i przechowuje informacje w plikach dziennika serwera, ktre Twoja przegldarka przekazuje nam. To s:

Dane te nie mog by przypisane do konkretnych osb. Te dane nie zostan poczone z innymi rdami danych.
Zastrzegamy sobie prawo do sprawdzenia tych danych z moc wsteczn, jeli dowiemy si o konkretnych wskazaniach do nielegalnego uycia.

Formularz kontaktowy

Jeli przelesz nam zapytania za porednictwem formularza kontaktowego, Twoje dane z formularza, w tym dane kontaktowe, ktre podae, bd przechowywane w celu przetworzenia wniosku oraz w przypadku dalszych pyta.
Oczywicie nie przekazujemy tych danych.

Prawo do informacji, anulowania, blokowania

W kadej chwili masz prawo do uzyskania informacji na temat swoich przechowywanych danych osobowych, ich pochodzenia i odbiorcw oraz celu jakiegokolwiek przetwarzania lub przesyania, wraz z prawem do poprawiania, blokowania lub usuwania tych danych. W celu uzyskania dalszych informacji na temat danych osobowych moesz skontaktowa si z nami w dowolnym momencie.