Parafia rzymskokatolicka

Św św. Ap. Piotra i Pawła w Policach

» Pokaż wszystko

VI NIEDZIELA W CIĄGU ROKU.

Dzisiaj: - suma o godzinie 12,00.

W Tygodniu:

Msze święte w tygodniu według stałego porządku.

1.  Msza święta pogrzebowa  + Pawła-Krzysztofa Giluń w najbliższy czwartek o godzinie
            10,00 w kościele parafialnym

2.      Bóg zapłać za organizację Międzynarodowego Dnia Chorego. Dziękuję za pomoc w dowiezieniu, tych, którym jest trudno dojść do kościoła.

3.      Sakrament bierzmowania dla naszej młodzieży, która przez trzy lata przygotowywała się na spotkaniach w środę 27 marca o godzinie 16,00. Spotkanie rodziców w niedzielę 3 marca o godzinie 12,00.

4.      Młodzież wszystkich klas przygotowująca się do sakramentu bierzmowania przychodzi na spotkanie w najbliższy piątek o godzinie 17,30.

5.      Makulatura na Misje. Pojemniki są wystawione w stałym miejscu.

6.      Chętnych do zagrania i pomocy w Misterium proszę by zgłaszali się do Pani Katechetki.

7.      W przyszłą niedzielę możemy złożyć ofiarę do puszek na rzecz  Kirche in Not. To chrześcijańska organizacja wspierająca chrześcijan w Europie, którzy nie mają środków na budowę, utrzymanie swoim kościołów, szpitali, i szkół katolickich. Ofiary zbierane po mszy świętej zostaną w płacone na konto Organizacji. My część z tych ofiar przekażemy księdzu Rekolekcjoniści z Ukrainy, na jego potrzeby a szczególnie kupno domu parafialnego.

8.      W najbliższą niedzielę na mszy świętej o godzinie 12,45 spotkanie rodziców oraz dzieci komunijnych.

9.       W sobotę 23. lutego 2019 r. o godz. 12.00 przy Grobie Dzieci Utraconych na Cmentarzu Komunalnym przy ul. Tanowskiej w Policach odbędzie się pogrzeb dziesięciorga Dzieci Utraconych, których ciała zostały przekazane w szpitalu w Policach do zbiorowego pochówku. Do wzięcia udziału w pogrzebie serdecznie zapraszamy osoby dotknięte żałobą z powodu utraty dzieci przed narodzeniem, rodziców dzieci martwo urodzonych i wszystkich, którym bliski jest temat szacunku wobec najmniejszych naszych braci i sióstr.

10.   Premiera filmu Świdwie - Sanctus-Natura i człowiek w dźwięku i obrazie, jutro w poniedziałek w MOK-u o godzinie 19,00. Po premierze, recital wybitnego aktora i barda Lecha Dybika.

Police 17. 02. 2019 r                                     Ks. Kanonik Waldemar Szczurowski.

.

Nazwa pliku XXV Niedziela Zwykła