Parafia rzymskokatolicka

Św św. Ap. Piotra i Pawła w Policach

» Pokaż wszystko

II NIEDZIELA W CIĄGU ROKU.

DZISIAJ: - suma o godz. 12,00.

W TYGODNIU:

Jutro o godzinie 12,00 msza  święta pogrzebowa + Stanisławy Łebek, mamy  Pana dyrektora naszej szkoły.

W tygodniu  nie będzie jeszcze wieczornej mszy świętej. W najbliższy wtorek przypada 30 rocznica śmierci naszego księdza proboszcza + Bronisława Pisarek. Pamiętajmy o zmarłym w naszych modlitwach.

1.
W poniedziałek, 18 stycznia br., rozpoczniemy Tydzień Modlitw o Jedność Chrześcijan, który w tym roku odbędzie się pod hasłem: „Trwajcie w mojej miłości, a przyniesiecie obfity owoc” ( J 15,5-9).

2. We wtorek Ksiądz Biskup Henryk Wejman obchodzi swoje imieniny. Pamiętajmy o dostojnym solenizancie w naszych modlitwach.

3. W czwartek 21 stycznia - Dzień Babci, a następnego dnia Dzień Dziadka. Szczególna wdzięczność w czasie pandemii i nie tylko  naszym dziadkom za ich obecność w naszym niełatwym życiu. Modlitwa , Komunia Święta w ich intencji to najpiękniejszy dar.

4. Chorwację nawiedziło trzęsienie ziemi o niespotykanej skali. W najbliższą niedzielę ofiarą do puszek możemy wesprzeć poszkodowanych w trzęsieniu ziemi. Można też pomóc, wysyłając SMS o treści CHORWACJA pod numer 72052 (koszt 2,46 zł), dokonując wpłaty przez stronę www.caritas.pl , wpłacając dowolną kwotę na konto nr 70 1020 1013 0000 0102 0002 6526, z dopiskiem CHORWACJA.

5. Jak zawsze w ostatnią niedzielę miesiąca na mszę świętą o godzinie 12,00 zapraszamy na spotkanie rodziców dzieci komunijnych.

6. Czas pandemii sprawił, że w tym roku nie ma tradycyjnej kolędy od domu do domu. Są jednak rodziny, które proszą o błogosławieństwo domu.  Zaproszenie proszę umawiać w zakrystii lub telefonicznie.

7 Bóg zapłać za ofiary składane w czasie pandemii  na potrzeby naszej parafii.

Nieśmy dobroć na każde spotkanie.

Police-Jasienica 17 styczeń 2021 r.       ks. kanonik Waldemar Szczurowski.

» Pokaż wszystko