Parafia rzymskokatolicka

Św św. Ap. Piotra i Pawła w Policach

» Pokaż wszystko

XII NIEDZIELA W CIĄGU ROKU.

DZISIAJ: - suma o godz. 12,00.
                - czerwcowa zbiórka na KUL

W TYGODNIU:

CZAS WAKACJI. NIECH BĘDĄ Z PANEM BOGIEM.

1.     Msze święte o godzinie 18,00.
W najbliższy wtorek msza święta z procesją o godzinie 16,00.
W czwartek zakończenie oktawy Bożego Ciała, Zapraszam na wieczorną Eucharystię. Święcimy wianki.

Nabożeństwo do Matki Boskiej Nieustającej Pomocy w środę o godz. 18,00.
          Koronka do Miłosierdzia Bożego w piątek o godzinie 18,00
.

2.     XXXV Szczecińska Piesza Pielgrzymka na Jasną Górę w tym roku wyruszy 29 lipca br. Zachęcam do udziału w   pielgrzymowaniu. Zapisy na pielgrzymkę na stronie www.szczecinskapielgrzymka.

3.     Uroczystość odpustowa ku czci naszych patronów św. Ap Piotra i Pawła w sobotę o godzinie 18,00. Zapraszam wszystkich, dzieci do sypania kwiatków, naszych strażaków do służby przy ołtarzu.  W najbliższą niedzielę  w Tatyni Odpust ku czci św. Pawła Ap. Msza święta odpustowa o godzinie 10,30.

4.     Jak co roku dzieci z rodzin ubogich i biednych, poprzez prace Caritas wyjeżdżają na kolonie. Jak co roku prze dwie niedziele możemy wesprzeć naszą ofiarą tę szczytną akcję. W najbliższą i kolejną niedzielę po mszy świętej, zbiórka na rzecz dzieci wspieranych poprzez Caritas.

5.     Jeszcze raz serdecznie dziękuję za świadectwo naszej wiary podczas Bożego Ciała. Dziękuję za zbudowane Panu Jezusowi ołtarze, za udział w procesji z akcentami religijnymi- sztandary, obrazy.

6.     Bóg zapłać za ofiary  fundusz Malowanie kościoła. Na skarbonie wyłożone są koperty. Ofiary proszę składać do skarbony lub osobiście. W najbliższym czasie zwrócimy się z prośbą do mężczyzn o pomoc w powolnym przygotowaniu kościoła do malowania.

Police –Jasienica  23 czerwiec  2019 r.          ks. kanonik Waldemar Szczurowski

Nazwa pliku XXV Niedziela Zwykła
Rozmiar pliku