Parafia rzymskokatolicka

Św św. Ap. Piotra i Pawła w Policach

» Pokaż wszystko

XXV NIEDZIELA W CIĄGU ROKU.

DZISIAJ: - suma o godz. 12,00.
                - Gościmy w naszej parafii Komandorię Północną Odznaki
                  św. Floriana- Mazovia.

W TYGODNIU:

1.    W kościele parafialnym w tym tygodniu nie będzie wieczornej Eucharystii. W sobotę o godzinie 17,00, msza święta z pobłogosławieniem Sakramentalnego Małżeństwa.

2.    W niedzielę 30 września Ojciec Mariusz Legieżyński-Oblat będzie z nami w modlitwie na wszystkich  mszach świętych w posłudze Eucharystii i Słowa Bożego. Przy tej okazji rozprowadza kalendarze na 2019 rok. Jest to wsparcie pracy Ojców Oblatów w Kraju i za granicą.

3.    Akcja zbiórki makulatury na misje odbędzie się w najbliższych dniach piątek-sobota- września br.

1.     W sobotę 29 września w Tatyni, Dzień pożegnania lata.  Zapraszamy na mszę święta o godzinie 16,00 do    Tatyni.

4.     Koronacja Obrazu Matki Bożej Zwycięskiej Królowej Polski w sobotę 13 października o godzinie 11,00. Ks. Arcybiskup Metropolita oraz Kustosz Bazyliki serdecznie zapraszają wiernych archidiecezji.

Police – Jasienica 23 wrzesień 2018 r.          ks. Waldemar Szczurowski

Nazwa pliku XXV Niedziela Zwykła