Parafia rzymskokatolicka

 Św św. Ap. Piotra i Pawła w Policach

Ogłoszenia

» Pokaż wszystko    


V NIEDZIELA WIELKIEGO POSTU  

Dzisiaj: - suma o godz. 12,00.
              - przed sumą  Gorzkie Żale.

DROGA KRZYŻOWA: kościół parafialny – o godzinie 17,30. 
                                  Tatynia – piątek  17,00.

Codziennie o godzinie 15,00 Koronka do Miłosierdzia Bożego w intencji strażaków, służb mundurowych, Służby Zdrowia oraz woluntariuszy

W tygodniu msze święte według ustalonego porządku.

 1. Najbliższą sobotę 4 kwietnia o godzinie 19,30 miało się odbyć kolejne Misterium  Męki Pańskiej. Tym razem wygrał epidemia koronawirusa.    
     Razem z Panią Dorotą, reżyserem Misterium, bardzo serdecznie dziękuję aktorom za pierwsze próby i chęć  wspólnego wprowadzenia nas 
     wszystkich w Tajemnic Naszego Zbawienia. Dziękujemy władzom samorządowym, sponsorom za  pomoc  w przygotowaniu i zorganizowaniu 
     Misterium.  Do następnego roku. Nie damy się. 

2.   Najbliższa niedziela – Palmowa. Msze święte jak w każdą niedzielę. W tym roku jednak ze względu na epidemię koronawirusa nie będzie procesji z palmami. Na każdej mszy świętej poświęcenie palm. 

3.   Bóg zapłać za ofiary-wsparcie naszych zobowiązań jakie ma  parafia i wpłaty na konto parafii. Dziękuję za  ofiary na kwiaty do Bożego Grobu. Ofiary możemy złożyć do skarbony przy wyjściu z Kościoła jak również na mszy świętej po Drodze  Krzyżowej.

4.   Wielkanocne dzieło pomocy potrzebującym. Baranki, świece na stół wielkanocny kartki świąteczne do nabycia w salce katechetycznej. Chętnych proszę o telefoniczny kontakt bezpośrednio do mnie.  

5.   W tym tygodniu Pierwszy Piątek miesiąca. Odwiedziny chorych tylko na wyraźną prośbę. Proszę zgłaszać telefonicznie. 

          
                                                         Police – Jasienica 29 marzec 2020 r.        ks. kanonik Waldemar Szczurowski

                                       » Pokaż wszystko