Parafia rzymskokatolicka

Św św. Ap. Piotra i Pawła w Policach

» Pokaż wszystko

XXV NIEDZIELA W CIĄGU ROKU.

DZISIAJ: - suma o godz. 12,00.
               - Anioł Pański + Stanisława Rozalik.
               - ofiarą po mszach świętych wspieramy Bazylikę Grobu  Pańskiego- z W. Piątku.

W TYGODNIU:

W tym tygodniu w kalendarzu liturgicznym wspominamy;
       W poniedziałek – św. Mateusza, Apostoła i Ewangelisty.
       W środę św. Ojca Pio

1.    Msze święte według ustalonego porządku. W piątek msza święta z pobłogosławieniem Sakramentalnego małżeństwa o godzinie 16,00. W piątek jak również w sobotę nie będzie wieczornej mszy świętej o godzinie 18,00.

2.    W przyszłą niedzielę zapraszam wszystkich na mszę święta o godzinie 12,00. Podczas mszy świętej śpiewem będzie  się z nami modlić męska grupa z Korsyki „Tempus Fugit”. Towarzyszyć im będzie „Bractwo Śpiewacze z Tanowa” Natomiast o godzinie 17,00 w przyszłą niedzielę koncert Organy i trąbka. Dlatego  msza święta  dla rodzicow i dzieci komunijnych klas I-II-II będzie odprawiona o godzinie 13,00.

3.                      Przypominam, że młodzież szkół ponadpodstawowych, która z ważnych przyczyn nie może
        uczestniczyć w katechezie w szkolnej ma taką możliwość w parafii w każdą sobotę o godzinie 18,00.
        Wyjątkowo w najbliższą sobotę nie będzie spotkania
.

Pan niech błogosławi i wspiera.
Szczęść Boże.

Police – Jasienica 20 wrzesień 2020 r.          ks. Waldemar Szczurowski