Parafia rzymskokatolicka

Św św. Ap. Piotra i Pawła w Policach

» Pokaż wszystko

XII NIEDZIELA W CIĄGU ROKU.

DZISIAJ: - suma o godz. 12,00.
               - pomoc Caritas w organizacji Kolonii dla dzieci z rodzin wielodzietnych.

W TYGODNIU:

CZAS WAKACJI. NIECH BĘDĄ Z PANEM BOGIEM.

1.    Msze święte o godzinie 18,00. W czwartek o godzinie 10,00.

Nabożeństwo do Matki Boskiej Nieustającej Pomocy w środę o godz. 18,00.
          Koronka do Miłosierdzia Bożego w piątek o godzinie 18,00.

2.     XXXIV Szczecińska Piesza Pielgrzymka na Jasną Górę w tym roku wyruszy 29 lipca br. Zachęcam do udziału w pielgrzymowaniu. Zapisy na pielgrzymkę na stronie www.szczecinskapielgrzymka.

3.     Uroczystość odpustowa ku czci naszych patronów św. Ap Piotra i Pawła w piątek o godzinie 18,00. Zapraszam wszystkich, dzieci do sypania kwiatków, naszych strażaków do służby przy ołtarzu. W tym dni nie obowiązuje post.

4.     W najbliższą sobotę w Tatyni Odpust ku czci św. Pawła AP. Msza święta odpustowa o godzinie 17,00. Wieczorna msza święta w Jasienicy o godzinie 18,15.

5.     Jak co roku dzieci z rodzin ubogich i biednych, poprzez prace Caritas wyjeżdżają na kolonie. Jak co roku prze dwie niedziele możemy wesprzeć naszą ofiarą tę szczytną akcję. Dzisiaj jak i w najbliższą niedzielę po mszy świętej, zbiórka na rzecz dzieci wspieranych poprzez Caritas.

Police –Jasienica  24 czerwiec  2018 r.          ks. kanonik Waldemar Szczurowski

Nazwa plikuXXX Niedziela w Ciągu Roku
Rozmiar pliku